500TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz Tüm kredi kartlarına vade farksız 3 taksit 500TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz Tüm kredi kartlarına vade farksız 3 taksit 500TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz Tüm kredi kartlarına vade farksız 3 taksit 500TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz Tüm kredi kartlarına vade farksız 3 taksit

Sıkça Sorulan Sorular

Bahcepark.com adresinden yapacağınız alışverişlerde ödeme altyapısı olarak PayTR kullanılmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz SSL sertifikası ile güvendedir ve asla saklanmamaktadır. Dolayısıyla sitemizden yapacağınız alışverişler %100 güvenlidir.
Saat 14:30'a kadar vereceğiniz siparişler aynı iş günü, 14:30'dan sonra verilen siparişler ise ertesi iş günü kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre 1-4 iş günü içerisinde kargonuz size ulaşır. Kargo gönderilmlerimizin tamamı Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır.
Satın aldığınız ürünün kurulum gerektirmesi durumunda, çoğunlukla kendiniz kurulum yapabileceğiniz gibi, yurt genelindeki yetkili servislere de kurulum yaptırabilirsiniz. Bazı ürünlerin kurulumu ücretli olabilmektedir. 
Satın aldığınız ürünü herhangi bir nedenle iade etmek isterseniz. İade prosedürlerine uygun olarak 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bu durumda satın aldığınız ürünün ücreti kredi kartınıza geri yatırılacaktır.
Ödeme sırasında ekranda görünen ya da daha sonra eposta hesabınıza iletilen sipariş numaranız ile Sipariş Takip sayfasından siparişlerinizin takibini yapabilirsiniz. 
İade talepleriniz için [email protected] eposta adresine sipariş numaranız ile birlikte ürünü iade etmek istediğinize dair bir posta gönderebilirsiniz. Daha sonra ilgili ürün için iade prosedürleri ve nasıl kargolayacağız hakkında Bahçepark size ulaşacaktır.
Yükleniyor...