500TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz Tüm kredi kartlarına vade farksız 3 taksit 500TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz Tüm kredi kartlarına vade farksız 3 taksit 500TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz Tüm kredi kartlarına vade farksız 3 taksit 500TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz Tüm kredi kartlarına vade farksız 3 taksit

EINHELL GC-EM 1000/32 ELEKTRİKLİ ÇİM BİÇME MAKİNESİ 1000W

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Güçlü ve manevra kabiliyetine uygun elektrikli çim biçme makinesi GC-EM 1000/32, sezon boyunca optimum çim bakımı yapılmasına yardımcı olur. Dakikada 3.400 devir rölanti hızına sahip güçlü 1.000 watt'lık motoru, daha yüksek büyümede bile çimleri temiz ve iyice keser. Elektrikli çim biçme makinesinin gövde parçaları ve 30 litrelik çim toplama sepeti, uzun servis ömrü için yüksek kaliteli plastikten üretilmiştir. 32 cm kesme genişliğine sahip bu çim biçme makinesi 300 m²'ye kadar çim alanlar için tasarlanmıştır. 3 kademeli, eksenel kesme yüksekliği ayarı nedeniyle, istenen çim uzunluğu hızlı ve ayrı ayrı 30 - 70 mm arasında ayarlanır. 140 mm çapında tekerlekleri ve düşük ağırlığı ile (9.2kg) dar alanlar için hafif ve yüksek manevra kabiliyetine sahiptir. Entegre kablo gerilimi azaltma, elektrik kablosunu biçme sırasında hasara ve istenmeyen kablo ayrılmasına karşı güvenilir bir şekilde sabitler. Bu çim biçme makinesi, katlanır çelik kılavuz çubuğu ve entegre taşıma kolu sayesinde yerden tasarruf sağlayan bir şekilde taşınması ve depolanması özellikle kolaydır.

1.000 W gücünde güçlü motor

3 aşamalı eksenel kesme yüksekliği ayarı (30 - 70 mm)

Yerden tasarruf sağlayan depolama için katlanır kılavuz çubuğu

30 litrelik çim yakalama kabı

Toz boyalı çelikten yapılmış sağlam katlanır itme braketi

Kolay taşıma için entegre taşıma kolu

300 m²'ye kadar çimler için önerilir
TESLİMAT
 
Siparişiniz 1-3 iş günü içerisinde Yurtiçi Kargo firması ile sevk edilecektir. Teslimat anında ürününüzü kontrol ederek teslim alınız, ürün kutusunda bir hasar olması durumunda kargo firmasına tutanak tutturunuz. Web sitemizdeki ürün görselleri temsilidir, görseldeki aksesuar ve ek parçalar ürün kutu içeriğine dahil olmayabilir. 

GARANTİ

bahcepark.com'da satılan tüm ürünler üretici ve distribütör firmaların garantisi altında satılmaktadır. Ürün ile ilgili herhangi bir problem yaşamanız durumunda faturanız ile birlikte size en yakın servis noktasına başvurabilirsiniz.
 
Yükleniyor...